شاليهات للبيع في مصر, صفحة 8

23,272 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مانجروفي مفروش أفضل سعر استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالتقسيط فى يود باقل مقدم خطوات للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه برووف يرى البحر للبيع في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دابل فيو للبيع سيلفر ساندس ,الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دابل فيو للبيع سيلفر ساندس ,الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام 2026 في الساحل سيلفر ساندس اورا

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيلفر ساندس أورا – الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في سيلفر ساندس أورا متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بروف متشطب بالفرش والاجهزه استلام فوري

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن و عالبسين - ماونتن فيو الساحل

    Rank For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري متشطب في دايركشن وايت

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م في مرحلة البهامز بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي 105م بالتقسيط منتجع ماجادا

    Arsam Real-estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية سعر مميز 55م بورتو ساوث بيتش بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 120م بالتقسيط للبيع- كارنيليا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 125م استلام فوري متشطب في دايركشن وايت

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي 90م في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م مفروش دور ثاني في قرية دولفين

    Arsam Real-estate logo image

    دولفين بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي 120م امكسيكو باراديز السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أمكسيكو برادايز, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي البحر في كوال هيلز الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    كورال هيلز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي 100م مرحلة البانوراما مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع