شاليهات للبيع في مصر, صفحة 2

22,600 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز للبيع قرية كاي العين السخنه

    Town River logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه غرفتين موقع مميز جدا باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بمقدم واقساط في مونتن فيو راس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    إيفيا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف في ليفيلز \ كود الوحدة : SA01055

    Dk REAL ESTATE logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل التشطيب فيو مباشر على كريستال لاجون مع بحر

    Selective logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٤٣٣٬٥٤٢ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بالكامل ف راس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شاليه بوول فيو تشطيب راقي قسط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه متشطبه فيو لاجون في سي شور

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٣٩٧٬٧٧٨ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي إطلالةمساحات خضراء بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وأقل سعر في السوق شالية سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مبنى Vip فوق المسابح أول سكن بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م استلام فورى سوبر لوكس فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم15% وروف 120 متر وفيو رهيييبب استلام فووووورى

    متصدر

    Corporate Deals logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوفت فريد للبيع في سولت "رأس الحكمة" | فيو

    Aqarpedia For Resale logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه بحديقه للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع-موقع مميز-اطلاله بحريه كامله-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم تشطيب كامل مع حديقة بإطلالة الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم تشطيب كامل مع حديقة بإطلالة الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه مفروش فرش راقي فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    إطلالة مباشرة على البحر والأكوا بارك يوجد تسهيلات

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر غرفتين_على اللاجونز والبحر_في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة بخدمات فندقية في Modon مرحله Wadi Yemm

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع