دوبلكس للبيع في مصر, صفحة 10

5,390 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس كارميل سوديك، - متشطب بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب حديث دوبلكس فيو مفتوح(محدود)في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! Trible View +بحـري كورنر بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع البنفسج فيلات 4 غرف بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٢٨٩٬٢٠٧ جنيه

    دوبلكس بجاردن فيو lagoon بجوار مدينتي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر دوبلكس متشطب في العلمين الجديدة 455م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب ريسيل استلام فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في موقع متميز تشطيب مميز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه في سوديك مفروشة بالكامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ​دوبلكس لقطة بالسابعة، واجهة طريق السويس، جوار راق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اميز سعر لوفت 4 غرف سي فيو استلام 4 شهور

    Gate real estate marketing logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري دوبلكس+جاردن متشطب بخصوصية عالية البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن برايم لوكيشن في سراي باقل سعر للكاش

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك بجاردن 80متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحري استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٢٥٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 19

    دوبلكس

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع تمر حنة 3 غرف بحديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس كورنر ارضي بجاردن- لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة جاهز للسكن سوبر لوكس ف تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس ب كارميل سوديك استلام فوري

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة جاردين هاوس في كارميل من سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن ريسيل فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC - بحري بفيو خيالي + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحرى يطل على حمام السباحه حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ان ريزيدنس

    2 - 4 غرفة