بنتهاوس (روف) للبيع في مصر, صفحة 4

4,449 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الباتيو سولا الشروق\بمقدم 600 ألف

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش - لوكيشن مميز في كمبزند فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط بنتهاوس متشطب في سوديك فيليا-موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس300متر لوكيشن متميز استلام فوري في ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview 3-Bed Chalet in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري في iCity New Cairo

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالمطبخ والتكيفات للبيع في فيليت

    Experts Home logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو جاردن مميز باقل مقدم ف لافيستا

    Closer logo image

3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس رووف تشطيب سوبرلوكس فوري ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو على لاند سكيب للبيع فى كمبوند فيليت

    SKEEP logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس بحمام سباحة في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس برووف متشطب في بامبو بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | زايد ديونز اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٩٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | جرين ٥ - أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع سي فيو وعلي اللاجون في تلال الساحل

    Rokn Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بالتكييفات للبيع باتيو كاسا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    2 غرفة جاهزة للاستلام ومتشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢١٦٬٩٥٥ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب بالتقسيط في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة استثنائية في ويست تاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب في كيان-TYPE F

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع في كمبوند زايد ديونز

    DMG logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة