أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 48

1,676 عقارات أخرى
  • 18

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف بسعر مميز اي فيلا للبيع بالتقسيط ٣ غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ارخص اي فيلا رروف في الاجون ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن علي تبه عاليه ومساحه جاردن كبيره جدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق اى فيلا جاهزة للسكن في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر متشطبة بطلاله مفتوحه علي مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اي فيلا بحديقة استلام فوري موقع مميز بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اي فيلا بحديقة متشطبة استلام فوري اميز موقع

    IRTKAZ logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا برووف-عل اللاجون دايركت-اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلاه مع حديقه نصف تشطيب في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Experts Home logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو بمساحة-استلام 2026

    clear scope logo image

2

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس جاردن ف iCity التجمع ڤيو مباشر ع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو، هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا جاردن موقع متميز دايركت ڤيو علي البحيره

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في ماونتن فيو آي سيتي التجمع أقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا موقع متميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي ڤيلا روف دايركت ڤيو لاجون بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن موقع فوق الممتاز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع متميز جدا جاهزه للاستلام بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا باقل من سعر الشقه بحري ڤيو داخل الكومبوند

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بيتش هاوس دايركت ڤيو لاجون بحري صريح بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف كورنر استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا روف 4 غرف فيو مفتوح استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقه فيو مفتوح بسعر مغري استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع