أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 28

1,668 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام ٢٠٢٦ أحسن لوكيشن في الكومبوند

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم اي فيلا للبيع ف ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع جاردن 65 متر بموقع مميز نصف تشطيب

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة اي فيلا روف في مونتن فيو تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر نصف تشطيب مع روف 125 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa جاردن فيو مميز بحري جاهزه للسكن

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه بفيو مباشر على اللاجون مع روف تراس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٩٬٤١٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر مونتن فيو اي سيتي متسلمة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر أقل من سعر السوق في كريست

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدًا مع مدخل مباشر على المحور الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو آي سيتي موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن بأقل سعر ماونتن فيو هايد يارك

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف في اي سيتي بالتقسيط بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن اقل سعر ماركت مباشرة ع مسطحات مائيه

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع في ماونتن فيو 1,1 فيومميز بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف كورنر للبيع باقل سعر فيو جاردن - فورى

    Brokers Hub logo image

3

    6

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٦٨٠٬٠٦٧ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع بسعر اقل من الماركت ماونتن فيو

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف ماونتن فيو هايدبارك بدون تشطيب

    Magic Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع لي اي فيلا جاردن في ماونتن فيو آي سيتي

    Gold Routes logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ٢٤٥م بموقع متميز جدا و بسعر أقل من السوق

    Premises logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٦٨٠٬٠٦٧ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع بسعر اقل من الماركت ماونتن فيو

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بلوكيشن مميز و بأقل سعر- استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن لوكيشن مميز جدا بارخص سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع