أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 27

1,668 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلاجاردن أقل سعر مرحلةاللاجون سايد لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع داخل ماونتن فيو هايد بارك -موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افيلا رووف للبيع في ماونتن فيو باقساط

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاهزة للاستلام لاندسكيب فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الشركة ب ٧ مليون اى فيلا روف كورنر mv1.

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا رووف في ماونتن فيو - استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٩٤١٬١٠١ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اى ستى ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٩٤١٬١٠١ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اى ستى ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع استلام فورى فى ماونتن فيو اى ستي

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن متشطبه بالكامل باقل سعر في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري بأقل سعر علي الماجيستك ليك

    why solutions logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف متاحه للبيع داخل ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    TREX logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا ريسيل ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري

    Compound Hekaya logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري متشطبة

    Compound Hekaya logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو هايدبارك متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

5

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا اوبن ڤيو استلام فوري في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بجاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اي فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٤٬٢٩٨٬٧٥٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع متشطبة ماونتن فيو هايد بارك

    TREX logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٩٠٧٬٣٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف تسليم قريب جدا فى ماونتن فيو 1.1 245م

    متصدر

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو1.1-ارخص اي فيلا سكاي جاردن240م فالماركت

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – آي فيلا رووف| سعر أقل من السوق

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla كورنر بروف | فيو مفتوح بماونتن فيو هايد بار

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع