أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 10

1,667 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla جاردن ريسيل استلام قريب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن بافضل سعر لي اي فيلا جاردن

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اول طرح فيلا بسعر مميز علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع في اول طرح لمشروع ماونتن فيو - 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في الجولدن سكوير - شقق بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع في اول طرح للمشروع- بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ivilla في ماونتن فيو هايد بارك بجانب مفيدا

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف بأقل سعر دايركت لاجون بحري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبه اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو هايدبارك متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف في ماونتن فيو اي سيتي تكمله اقساط

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن 4 غرف استلام فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف في اي سيتي بالتقسيط بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق I Villa جاردن في آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Sky Garden جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع بسعر اقل من سعر السوق

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر اي فيلاا 300م+روف80م استلام فوري فيومميز

    Bright logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا بجاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٢١ جنيه/متر مربع