أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

1,773 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف كورنر في ماونتن فيو 1.1 التجمع الخامس

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بسعر مميز بموقع مميز للبيع

    AK Circle logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا أرضي فاخرة بأقساط متساوية - ماونتن فيو 1.1

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا للبيع جاردن فيو مميز مرحلة MV Park

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا بتلال ايست ارخص من سعر السوق للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن - موقع متميز بأفضل سعر

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    i-villa in mountain view creek views new cairo

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla للبيع في ماونتن فيو اي سيتي القاهرة الجديدة

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فيلا متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري/ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا روف للبيع متشطبه بالكامل استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه في قلب التجمع الخامس باقساط توصل 14 س

    Selection Code logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع استلام 2026 / اقساط ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف بأقل سعر دايركت لاجون بحري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف(استلام فورى) فيو السينترال بارك ولاجون

    Pro-Homes logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحري كورنر نص تشطيب اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقه بماونتن فيو هايد بارك بسعر لقطه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحري استلام فوري في لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن 235م + حديقة خاصة – فيو مميز وجاهزة

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقه فيو مفتوح بسعر مغري استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف كورنر 215م – موقع مميز داخل ماونتن فيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع متشطبه في قلب التجمع حتي 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع متشطبه في قلب التجمع حتي 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا للبيع متشطبه علي 14 سنه في قلب التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتين فيو لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع