بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الشمالية

93 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بأسانسير وتكييف مركزي-1010 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري & برايم لوكيشن & متشطبة

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بموقع مميز جدا متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    East wing logo image

6

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع فيCFC–فرصة لا تعوض وأفضل سعر

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر وأفضل فرصة: فيلا مستقلة فاخرة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع – CFC | فرصة العمر بأقل سعر

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باكبر مساحة مباني وارض و ارخص سعر

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي تشطيب فاخر

    KRE investments logo image

6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في CFC موقع مميز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف اكتر من 600 متر مباني في كايرو فيستفال

    La Costa For Real Estate logo image

6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 937متر استلام فورى فيو مميز فى كايرو فيستفال

    Tradmark Real Estate logo image

6

    6

    ٩٣٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في أوريانا 2 cfc

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Cairo Festival City

    Flip logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطه للبيع في كايرو فيستفال سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

6

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٦٣٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في الباتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بسعر مميز

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري بكايرو فيستفال بمقدم 10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه استلام فوري بمساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةببدروم تطل على البحيرة في كايروفيستيفال

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في موقع مميز كايرو فستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار استاندالون ١٠٠٠ متر للبيع بيزمنت ارضى اول..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال علي4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة ناصية 1200م للبيع - فيلار

    TPV logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا فيلا مستقلة ناصية بحري - سعر لقطة

    TPV logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر فيلا بريفيت بول في cfc متشطبه

6

    5

    ١٬١٤٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع