بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الشمالية, صفحة 2

93 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون "قصر" للبيع في CFC - أوريانا Oriana

    Circle Realestate logo image

6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في CFC - أوريانا (Oriana)

    Circle Realestate logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بسعر مميز

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بأوريانا 3 موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فوري متشطب للبيع فى كايرو فستيفال سيتي

    TREX logo image

6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (lakes + جاردن) فيلا للبيع خصوصية تامة باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع فوري ف كايروفيستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة فى تشطيب الترا سوبر لوكس فى CFC

    Do estate logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز فيلا مستقلة في أوريانا 2 سي إف سي

    Country For Real Estate logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٧٨٤ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل بالمطبخ -إطلالة بانورامية

    Edge Real Estates logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 1100 متر بموقع مميز في فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصوصية تامة ومصعد خاص في أرقى مراحل أوريانا

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل في أوريانا 3 CFC

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في كمبوند فيلار لقطه بارض كبيره

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمساحة ارض كبيرة و فيو على بحيرة

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة - بدون عمولة

    متصدر

    Your Real Estate logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في كايروفيستيفال

    I-Zone logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند CFC أوريانا 2

    Susqual Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٣٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

6

    3

    ٦٩٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع