بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في المستثمرين الشمالية, صفحة 3

93 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ٦٨٣م فاخرة للبيع في CFC

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٥٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في فيلار بالتقسيط حتى أغسطس ٢٠٢٧

    Do estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزةكاملة التشطيب للبيع ف كمبوند الباتيو 1

    Picky Properties logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 1300 متر للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين فيلا استلام فوري كايرو فيستفال اقساط4.5

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة جاهزة للسكن في كايرو فستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في الباتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز اقل سعر

    IRTKAZ logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - بموقع مميز - وسعر قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٨٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Circle Realestate logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦١٢ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري

    why solutions logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا استلام فوري 825م-بأقل سعر في فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 6غرف استلام فوري كايرو فيستيفال ع 4سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٨٨ متر مربع

    ١٤١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا 1017متر – لوكيشن مميز جدًا – فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلل مستقلة متشطبة بالكامل موقع مميز على البحيرة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم 10% وتقسيط علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل متشطبه فيو مفتوح في كايروفيستيفال

    Oaks Real Estate logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Fully Finished Standalone Villa for Sale

6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Modern Standalone for Sale in Cairo Festival City

6

    7+

    ٧١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة التميز فيلا للايجار في كومباوند فلاورز بارك

    Re/Max IBuild logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع