عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 6

1,494 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بحمام سباحه لقطة باقساط - ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على فيو مفتوح بحرى كمبوند بخدمات بريميم بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢١٧ متر مربع

    ١٦٦٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخر للبيع فوري ف بالم هيلز نيوكايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا باكبر مساحه ارض 750م بحري بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في ريحانة التجمع Ryhana

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سكارليت استلام فوري و موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٩٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع فوري ف كايروفيستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند الون في بالم هيلز PK2 فيو اكبر جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في ازار استلام فوري موقع ممتاز

    متصدر

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في موقع مميز مع مسبح

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي مساحة 620م للبيع بسعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اسوار ريزيدانس -القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٧٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس 2, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦١٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص مفروش بالاجهزة 600م + مسبح بيع ليك فيو

    Horizon Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرة للبيع – فرصة وسعر لا تتكرر – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع فيCFC–فرصة لا تعوض وأفضل سعر

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر وأفضل فرصة: فيلا مستقلة فاخرة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند سوان ليك القطامية القاهرة الجديد

    Masar Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٦٢ متر مربع

    ٢٥١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري في القطاميه هايتس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس - لقطه

6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨١٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع