عقارات 6 غرفة نوم للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

54 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة

    The Broker EG logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ڤيلا مودرن في لاڤيستا سيتي استلام فوري 560م

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 692م متشطبه ع البرج الايقوني بخصم لايقارن

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزه للاستلام دلوقتي من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان ڤيلا متشطبه بڤيو مميز جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • جرانفيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Founders Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,جرانفيل

    3 - 7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع 560م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري من لافيستا قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - بروف

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا للبيع في لافيستا سيتي العاصمه الاداريه

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري اكبر مساحه في لافيستا

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٢٥٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في لا فيستا سيتي

    why solutions logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420متر جاهزه للمعاينه تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • جاد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٩٬٤٧٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جايد بارك

    2 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,600,000 تعاقد (261 متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بحري فيو مفتوح باقل سعر

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 411 متر 5غرف في لافيستا قسط حتي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه قصر لافيستا سيتى لو كيشن مميز

    Gaby's Homes logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 509م بمكان مميز وأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٥٠٩ متر مربع

    ٤٥٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • كابيتال هايتس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٣٦٬٤٣٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كابيتال هايتس 2

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة في لافيستا سيتي – جاهزة للاستلام

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بموقع مميز

    Image logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز وإطلالة مفتوحة على مساحات

    Beltone logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري فيلا متشطبه بقسط ربع سنوي 812,000

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٢٨ متر مربع

    ٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لافيستا سيتي موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…