عقارات 6 غرفة نوم للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 2

54 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون موردن 570م بافضل لوكيشن في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٦٢٬٥٨٣ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 464م بفيو مميز وأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٤٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 537m بأقل سعر وفيو مميز في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٥٣٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة استلام فوري متشطب اقساط 12 سنة .

    Egypt Best Properties logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٣٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للمعاينه 6غرف تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند المقصد R3 | تشطيب فاخر

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    6

    ٤١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فينشي مصر ايطاليا تقسيط 10س و بدون مقدم

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي-للبيع مودرن ستاندالون 575م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا متشطبه جاهزة للسكن بمقدم5% في R5

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٩ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا مستقله 650م مباشرة على البحيره بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 412 م , 6غرف بالعاصمة الإدارية بافضل سعر

    Strive Reality logo image

6

    4

    ٤١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس 10% مقدم

    Remax Professional. logo image

6

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا فيلا مودرن ٤٥٠م علي حمام السباحة اقل سعر

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه جاهز للسكن فى R7 بالعاصمة +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا stand Alone جاهزة للسكن بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

6

    6

    ٣٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهزة للسكن فىR7بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهز للسكن بالعاصمه بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة للبيع من لافيستا بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب لوكس جاهز للسكن بالعاصمه بأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا متشطبه في احسن موقع فالكمبوند-مقصد

    IRTKAZ logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في المقصد متشطبة استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

6

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ٦ غرف ماستر للبيع في لافيستا

    Assets Real Estate Investments logo image

6

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في العاصمة الادارية بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٢٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 10 سنوات استلام فوري تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…