بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة

126 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٬٧١٢٬٦٧٢ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا محدودة باقل سعر لوكيشن مميز فوري في سوديك ايس

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Finished فيو Landscape تقسيط15سنة بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية – Standalone في سوديك إيست بسعر لقطة

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - سقف مرتفع - موقع مميز بافضل سعر

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله287م متشطبه بكمبوند طلاله بخصم64%

    Closer logo image

5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحمام سباحة خاص فى سوديك إيست 5 غرف نوم

    متصدر

    Do estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون-على اميز واكبر مساحه فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بموقع مميز في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م استلام فوري من سويك في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك في سوديك ايست واستلام قريب جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 270م بأقل سعر جاهزه للاستلام

    Premises logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر موقع مميز نصف تشطيب بحمام سباحة خاص

    The Polygon logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك إيست

    New Capital Home. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الونVIP شكل قصر فاخر ب 3 وجهات رئيسيه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا استاندالون متشطبه أقل سعر قسط ع15سنه

    متصدر

    Closer logo image

5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 248م متشطبه ultra super lux ف طلاله جنب سوديك

    Closer logo image

5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاااخرة 287م متشطبه في موقع متميز في طلاله

    Closer logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في سوديك قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون كورنر للبيع - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 9.678.000 تقدر تمتلك فيلا سوبر لوكس

    Closer logo image

5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٢٥٤٬٧٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس فاخره للاستلام الفوري على 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز ريسيل فيلا MV 5غرف في سوديك ايست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع