بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 3

126 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري ف سوديك ايست الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 400 للبيع استلام فوري في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا احلامك متشطبه ف كمبوند تلاله بخصم 64 %

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أس فيلا كورنر متشطبه الترا مودرن بسعر مناسب

    Closer logo image

5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 1.6Mفقط متشطبة للبيع سورxسور سوديك ايست

    Closer logo image

5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV ريسيل استلام فوري في موقع مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في سوديك ايست فوري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر MV في سوديك ايست لوكيشن مميز ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل MV في سوديك ايست استلام فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل في سوديك ايست فوري موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف في سوديك ايست ريسيل فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV مميزة في سوديك إيست |استلام فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاMV ريسيل استلام فوري في سوديك 340م موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في سوديك ايست 340م موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست اوركيد فيلا ريسيل فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري ريسيل في موقع مميز سوديك ايست اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فوري في سوديك مرحلة اوركيد موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV ريسيل موقع مميز بسوديك إيست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا QV في سوديك إيست | فوري ريسيل | موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة MV للبيع في Sodic East بموقع مميز جدًا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا QV ريسيل موقع مميز استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل فوري على اوسع فيو في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع