بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 32

2,015 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام قريب بالتقسيط في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٢٣ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا بموقع و سعر مميز للبيع في هايد بارك

    AK Circle logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيليت 650م لوكيشن مميز جدا بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اكس لارج 5غرف متشطبة بالاسانسير -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٤ متر مربع

    ٨٠٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 38% في قلب التجمع باقل سعر علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند فيفث سكوير فيلا للبيع الاستلام الفوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف نوم في زيزينيا جاردنز جاهزة للسكن

    Do estate logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز في زيزينيا، تشطيب كامل

    Do estate logo image

5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في كمبوند سكني متكامل الخدمات

    Do estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في بالم هيلز – موقع مميز ومساحات كبيرة

    Beltone logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمساحة 542 متر مربع للبيع في فيليت

    Do estate logo image

5

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ٢٠٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثانى من الجولف مع حمام سباحة فى ديونز

    Do estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع اكبر ارض اقل سعر بحري

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة من أجمل الإطلالات في قطامية ديونز

    Do estate logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع فى الرحاب نموذج X موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياه خاصة لاصحاب الفيلات ف كمبوند سعادة التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه_فيلا مستقلة في لي روا

    Homy Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,800,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على البحيرة مع مسبح خاص في ستيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٨٤ متر مربع

    ٩١٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن نصف تشطيب في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٣٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم ثالث صف من ملاعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٣٨٤ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة للبيع ستون بارك فيو مفتوح

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…