بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

2,015 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج J للبيع بالرحاب هيلز بمساحة مميزة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بروكس القاهرة الجديدة القطامية

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلات التجمع الخامس بمقدم 5% فقط الآن

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بحمام سباحه سوبر لوكس بسعراقل من السوق

    Capital Broker logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١١ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في هايد بارك بمساحه ارض 1000 متر

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٨٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بحمام سباحة برايم فيو بمقدم 8.5 مليون

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بحمام سباحة برايم فيو بمقدم 8.5 مليون

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بحمام سباحة برايم فيو بمقدم 8.5 مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بحمام سباحة برايم فيو بمقدم 8.5 مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مكسيم على شارع التسعين بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية هيلز

    New Capital Home. logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن بالم هيلز استلام فوري فيو فيلات

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧١٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر كامله التشطيب بموقع مميز بسعر الطرح !

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 247م للبيع في التجمع من ازار

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره متشطبه بالكامل في التجمع بحديقه خاصه

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز بفيو فلل وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بواجهة مباشرة على الطبيعة فى سوديك فيليت

    TREX logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 10 سنين استلم فيلا في كريك تاون التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – خطة سداد مميزة واستلام 2028

    Global Marketing Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا متشطبة فى هايد بارك بجانب زد وميفيدا

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه فقلب التجمع بمقدم 2م كاش 27م

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه فقلب التجمع بمقدم 2م كاش 27م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه فقلب التجمع بمقدم 2م كاش 27م

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…