بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 18

2,015 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٤٥٧٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف للبيع في ستون بارك | ذا هيلز التجمع

    Property Network logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٥٦٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في هايد بارك بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيليت برايم لوكيشن مساحة مميزة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا ريسيل متشطبه بالكامل فى اميز لوكيشن

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850 م ريسيل في سيتي جيت (افين ) بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا لايجار بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن، 5 غرف نوم رئيسية، بأقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٣٣٢٬٠٢٥ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحة خاص ب اقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٩١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع موقع مميز بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٨٢٤ متر مربع

    ١٠٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على فيو مفتوح بحرى كمبوند بخدمات بريميم بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك كورنر هايد بارك الترا مودرن باقل سعر ---

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في ليك فيو بحمام سباحة

    Global Marketing Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص فيلا للبيع في سيتي جيت برووف واسع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - بارك فيو بمقدم 5% - فيو علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - بارك فيو بمقدم 5% - فيو علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة بالم هيلز سعر قوي

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس فاخره للبيع بالتقسيط بالرحاب

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز متشطب مع حمام سباحه في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…