بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 13

2,015 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز للبيع في بالم هيل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحديقة خاصة للبيع ف كمبوند طيبة التجمع

    Property Network logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية ديونز صف أول على الجولف تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 95م للبيع بفيو pool اقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مع حمام سباحه هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع516م استلام فوري متشطبه ف كيندا بالتقسيط

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو لاجون وواجهة شمالية

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو خيالي فيلا 330م اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة في ماونتن فيو ١ استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتصميم مميز - سكارليت سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ١٩٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة حصرية للعيش الراقي

    Picky Properties logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في مكسيم القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو تصميم حديث وتشطيب راقي

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع في كمبوند بالم هيلز قطامية

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول صف جولف قطامية ديونز تشطيب كامل

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مذهلة للبيع في كمبوند ماونتن فيو 2

    Arabia For Real estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بحمام سباحة للبيع ماونتن فيو 1

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية PK1

    Arabia For Real estate logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في أورويانا، كايرو فيستيفال

    Arabia For Real estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة بأرخص سعر في بالم هيلز – خصم 30% للكاش

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٢٠ م تشطيب راقي في كمبوند حياه ريزيدنس

    Arabia For Real estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…