بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في ليك فيو, صفحة 2

56 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بالتجمع الخامس تشطيب راقي

    KAMF logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650م فى ليك فيو موقع مميز ببيزمنت وحمام سباحة

    MD Signature logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 530 متر متشطبة بحمام سباحة خاص موقع مميز جدا

    MD Signature logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع بليك فيو بوتيك النوع S

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه علي لاند سكاب في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر اقل من سعر السوق بحمام سباحة خاص

    متصدر

    Do estate logo image

5

    6

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بتشطيبات مميزة في ليك فيو

    Vertex Estate logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو لاند سكاب و بحيره في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 620 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

5

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 700 متر فى Lake View بفيو لاند

    MD Signature logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 650 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 530 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل فيو لاند سكاب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تشطيب كامل 620 متر ليك فيو دوسيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نصف تشطيب ريسيل بإطلالة على البحيرة

    Brand Facility Management logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف نوم تشطيبات فاخرة للبيع في ليك فيو دوسيت

    Brand Facility Management logo image

5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكيب متشطبة بالكامل في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيب كامل 530متر مع حمام سباحة-ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر ب حمام سباحه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٦٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر ب حمام سباحه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٦٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري - فيلا تشطيب فاخر عالي الجودة مع مسبح خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع