بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في ليك فيو, صفحة 3

56 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو

    Property Hills  One logo image

5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٩٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جداً للبيع في كمبوند ذا ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو موقع و تشطيب شديد التميز

    ElGammal real estate logo image

5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جاهزة للا ٥ غرف موقع مميز في ليك فيو.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكاب متشطبه بالكامل في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع