بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في ليس رويز

24 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند لي روا – التجمع الخامس

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 450 م كمبوند لوروا بجوار Aucفيو لاندسكيب

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند لي روا – التجمع الخامس

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند لوروا موقع متميز تشطيب 60%

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا على الفيو فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقله ٧٠٥ م في كمبوند لوروا بجوار ا

    Arabia For Real estate logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كاملة التشطيب للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - بافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخر في لوروا – خلف الجامعة الأمريكية

    Susqual Management logo image

5

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه_فيلا مستقلة في لي روا

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Les Rois

    KAMF logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه -فيلا مستقله تشطيب فاخر-جاهزه للسكن الفوري

    TPV logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – أرخص فيلا مستقلة في كمبوند لوروا

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٧٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليه روا معروضة للبيع الآن

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليه روا معروضة للبيع الآن

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليه روا معروضة للبيع الآن

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليه روا معروضة للبيع الآن

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع Les Rois القاهرة الجديدة

5

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه بيع تقسميه مميزه,برايم لوكيشن

    Smart Step logo image

5

    5

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوروا-سبيشيال ستاندالون 701م بموقع مميز جدا للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

5

    6

    ٧٠١ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمباوند لي روا تشطيب عالي

    Broker Egypt logo image

5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة – فيلا مستقلة متشطب بالكامل في لي روا

    clear scope logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع