عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 50

2,932 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بافضل فيو مساحات خضراء باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز تشطيب كامل بالفرش-التكيفات

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك للبيع في هايد بارك فيو مميز بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 360 متر استلام فوري لوكيشن مفتوح

    MD Signature logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب مفتوح لوكيشن مميز باقل سعر 550 متر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله بتشطيب فاخم جدا دايركت علي ليك

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650متر بالم هيلز قطامية فيو مفتوح استلام فوري

    MD Signature logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في حي حسن علام

    AK Circle logo image

5

    6

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٤٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كمبوند سوان ليك فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

5

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٠٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عروض فيلات سعادة القاهرة الجديدة وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٤٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٤٢٨٬٦٧٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بموقع مميز و سعر مميز للبيع سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٣١١٬٧٨٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بموقع مميز و سعر مميز للبيع سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو على لاندسكيب بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

5

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدروم واضي و اول و روف كايرو فيستيفال

    La Costa For Real Estate logo image

5

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع موقع مميز في كومباوند سعادة

    متصدر

    Top Homes Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إطلالة مباشره وصف اول علي الجولف 650 متر

    MD Signature logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه فرش مميز بحمام سباحه خاص

    Arabia For Real estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله نموذج د افضل سعر ڤيلا في الكمباوند !!

    Makanak Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٦١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 9.2 مليون.. امتلك فيلا فخمة فورية بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مساحه ارض كبيره بافضل مواقع الكمبوند وسعر جيد

    Makanak Investments logo image

5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في كمبوند تلال ايست التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٤٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف فيلا مستقلة في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…