عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

2,935 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع اقل سعر توين هاوس استلام فوري في ازار

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE E سكارليت استلام فورى على احسن فيو

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب أرض 550 متر تشطيب كامل

    The Broker EG logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ماونتن فيو استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بافضل سعر عقد صبور

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس للبيع في إيستاون ريزيدنس – سوديك|موقع مميز

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الكمبوند ريسيل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ببيزمنت في كايرو فيستيال أرض 788 متر

    The Broker EG logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال أوريانا 2

    The Broker EG logo image

5

    5

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا مودرن| برايم لوكيشن | فيو جولف و بحيرات

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ٥٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاTYPE H فى جيزيل بيبزمنت استلام فورى باقساط

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه ب حمام سباحه بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أحلامك في إيستشير – تسليم 2027 وخطة سداد مرنة

    Eastmark logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدًا داخل قطامية هايتس بتصميم راقٍي

    Smart Home logo image

5

    7

    ١٬٦٥٦ متر مربع

    ١٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري للبيع في هايد بارك

    Houseology logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل من سعر الماركت في بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك متشطب 234 متر

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 504 م استلام فورى - فيو مفتوح - ببالم هيلز

    East wing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استلام فورى سوان ليك

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% فيلا (240م) 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…