عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 48

1,676 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بمقدم 2% و اقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن واستثمار لا تكرر فيلا مستقلة بقلب التجمع

    Smart Location Group logo image

    نيو ماريلاند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع علي 9 سنين قسط اول طرح

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لسرعة البيع في بالم هيلز - 512 متر

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-سعر مميز- لوكيشن ممتاز مستني ايه؟

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري باقل سعرفي بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع S مع مقدم 43,000,000

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في بالم هيلز نيو كايرو , 518متر

    Prime Company logo image

5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضي بحديقة مع حمام سباحة فى ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تربلكس 282م برووف 120م تاج سيتي club side

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه علشان تستثمر هنا؟ استلام فوري-سعر مميز

    Premium Homes logo image

5

    7+

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشة في فيليت سوديك لوكيشن لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيللا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 1000م في ميفيدا فيوز1- باقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون تايب E في بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا بغرفة مربية

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    3

    ٦٠٨ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتسليم - موقع متميز - سعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بإطلالة بانورامية - ارقى كومبوند سكني

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى بالم هيلز بفيو مزدوج

    Conquer Properties logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤٦٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٩٠ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القطامية اكستنشن

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع أستلام فورى في أستون بارك

    I-Zone logo image

5

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 415م 5 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع