عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 43

1,691 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه في ميفيدا بارسل17-للبيع باقل اوفر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    متصدر

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 540م ماونتن فيو 1 مفروشة تشطيب فند

    Al Ofok Investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسعر لقطة في ماونتن فيو 1 – 540م

    Al Ofok Investment logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة | الشويفات | 5 غرف | تراس 180 م بيع

    Property Network logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ستون بارك استلام فوري بأقل سعر

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس كورنر ارض كبيره موقع مميز خصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس كورنر ارض كبيره موقع مميز مقدم 6٪

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ١١٥٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا علي الجولف بمقدم 13 مليون في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٥٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك 5 غرف متشطبه دبل فيو بتقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧١٤ متر مربع

    ٢١٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر مش موجود في الماركت فيو لقطة

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة بجاردن كبيرة ف قلب التجمع اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في فيليت | أفضل سعر | تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 356م موقع متميز جدا متشطبة في ميفيدا

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج B بسعر مميز-متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي بالفرش بحمام سباحه

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وقسط علي 9 سنوات

    Creative Real Estate logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر دوبلكس للبيع – غرب أرابيلا، التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40 % فيلا للبيع في التجمع الخامس في تلال ايست

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 472م متشطبه +التكيفات في تلال إيست بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع - واكبر مساحة - كورنر - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٢٣٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع جريان بالم هيلز فيو على النيل

    M.S.K Real Estate logo image

5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع