عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 40

1,676 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اعلي تبة وفيو خطير سعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو لاند سكيب بحري وسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-سبيشيال اي فيلا رووف300م للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بالم هيلز قطامية قابل للتفاوض

    The Way logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع توين هاوس بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري 590م فيلا مستقلة ريسيل سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٣ متر مربع

    ١٣٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بوتيك على اكبر بحيرات تسليم فور

    Amlak akareya logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار عمالقة التجمع استلم فيلا إطلالة LANDSCAPE !!

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٤ غرف وغرفة معيشة للبيع في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع فيو راقي

    Square real estate logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٬٣١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن للبيع في كمبوند بالم هيلز

    Smart Step logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر شقة بجاردن في كمبوند بالم هيلز ومتشطبة

    views investment logo image

5

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 254 م للبيع -استلام فوري -city gate

    AK Circle logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا 330م بفيو landscape في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فى PK2 جاهز للاستلام بموقع متميز

    Premises logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أقل سعرفى السوق جاهز للاستلام موقع متميز

    Premises logo image

5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٥ غرف بموقع متميز جدا و بسعر حصرى

    Premises logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سيتى جيت علي اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٦٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بالمطبخ والتكيفات فيو مفتوح استلام فوري

    Mr .Estates logo image

5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٨ جنيه/متر مربع