عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 36

1,691 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك امام المطار مباشرة ف اقوي لوكيشن في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ فيلا للبيع متسلمه 300م موقع مميز فى الباتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف اقرب استلام بمقدم 5% فقط واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٥٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 5% واقساط - ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٦٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فوري متشطبة ف اميز لوكيشن-سوديك

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مودرن فيو حمام سباحه مقدم 2م-كاش 24م

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 233 متر في باتيو تاون اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٣٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فتره سداد تصل الى 12 سنه فيلا للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة فيلا افضل تقسيمة وأكبر أرض تطل لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٦١ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في سعاده بتشطيب فاخر وتقسيط مريح علي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل فى افضل لوكيشن استلام 3 شهور

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر تاون هاوس ميدل في كمبوند ازار 2

    views investment logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين | فيلا كورنر بموقع مميز على لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلت مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا 300م استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في أزار 2 – القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فيليت التكييفات جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا نوع B موقع مميز جدا باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أزار 2 استلام فوري بمقدم مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5 غرف دايركت لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٤٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب هانى سعد ٥ غرف بموقع مميز تطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع