عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 33

1,688 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري أفضل فيو

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو هايدبارك متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ديستركت5 مراكز التجمع فوري فيو لاندسكيب

    Compound Hekaya logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% دوبلكس [دورين] بسعر شقه اميز فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% دوبلكس [بمساحه فيلا وسعر شقه ] اميز اطلاله

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٧٨٩٬٩٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر و راقي استلام خلال سنه ونصف -7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٩٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على الجولف في سيتي جيت تقسيط على ٨ سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب راقي استلام خلال سنه و نصف-7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مستقلة موقع متميز بمقدم ٥٪؜ فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات بمقدم744 ألف أوكاش21.830.00

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف تطل على الجولف بأقساط على ٨ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع حديقة - موقع مميز- بإطلالة خلابة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع في موقع مميز بمقدم 3%فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بالتقسيط علي 10سنين في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار2 باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشويفات التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت توين هاوس ريسيل برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

5

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا متشطبه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره بحديقه خاصه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بمقدم 10% بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-اقل سعر ستاندالون400م في الماركت

    YaKan Properties logo image

5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع