شقق 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة

194 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 295م برووف استلام فوري لوكيشن مميز في سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في برج رياض المعادي بفيو مميز النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الياسمين فيلات 5 غرف بحديقة وفيو رائع

    شركة البحيري جروب logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣٤٠ متر ٥ غرف نوم علي فيو مفتوح استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في لوكيشن مميز في مدينتي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي روف401م غير التيراس 269م للبيع في المستقبل

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ٤٠١ متر مربع

    ٤٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه 317م بموقع مميز بـ مدينتيB3

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فورى 220م سوبر لوكس شارع مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 525م سوبر لوكس ف شارع بيروت مصر الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع بيروت, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 غرف بخصم 50% فيو بحري مفتوح امام مدينتي و المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٦٤٬٨٥٠ جنيه

    فيلا مستقلة اكبر نموذج بمدينة نور تقسيط ع 13 سنوات

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنوب الاكاديمية القاهرة الجديدةفيو جاردن

    Eastmark logo image

    شارع مصعب بن عمير, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة(210م) بحديقة (40م) RTM بفيو مفتوح pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا باحسن فيو ٥ غرف نوم ديار بارك

    Edge Real Estates logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 330م للبيع فيو جاردن كبيرة بجوار جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مونتن فيو فيلا دوبلكس 260م بحديقة ومدخل خاص

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اممتلك شقه بتشطيب مودرن برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامه والرقي شقه239م فاخره للبيع بمدينتيb8

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن ٤٠٠متر ٥غرف برايم لوكيشن بلكونه

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 2,7M +قسط 10س بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF!

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 320م بحري للبيع متشطبه في قلب عاصمه بسعر لقطه

    S signature logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لن يتكرر شقه استلام فوري متشطبه بمقدم5%

    S signature logo image

5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٤ غرف نوم احسن موقع مساحة ٢٥٠ متر

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٥ غرف بالياسمين 240م وحديقة 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع