دوبلكس 5 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 3

65 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬١٦٧٬٤٦٧ جنيه

    تاج سيتي Club side تربلكس 282م رووف 120م

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نص تشطيب للبيع في القرنفل امام بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع في سوان ليك ريزدنس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالتكيفات بالتجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 4 غرف متشطب بالتكيفات علي 10 سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٠٬٦٦٧٬٢١٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة في سوان ليك ريزدينس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع في ايست تاون بسعر خرافي واستلام فوري

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400 متر مع حديقة – بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه 200 متر للبيع في القرنقل-استلام فورا

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دوبلكس ف الشويفات التجمع الخامس

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع بحديقة خاصة بالتجمع الخامس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع رقم 1, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالحي الثاني خطوات من التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬١٠٢٬٣٥٤ جنيه

    للبيع تربلكس 282م برووف 120م تاج سيتي club side

5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك إيستاون - تريبلكس فاخر 317 م

    ERMA Real Estate logo image

5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري مميز جدا من فيليت متشطب

    Coldwell Banker- The Blues logo image

5

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع