بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 28

4,419 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة التراسوبر لوكس-استلام فورى

    We are consultancy logo image

    مكسيم ريزيدنس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 356م بموقع مميز في ميفيدا اقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بموقع مميز جدا - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار مصر مشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% فيلا 212م اقساط 12 سنه ومقدم مليون جنيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الليك في بترفلاي المستقبل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري Semi Finished أقل مقدم +فيو برج أيقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركة امتلك الان فيلا في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا متشطبه في سوديك ايست

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ٤ غرف الباتيو الشروق سعر و موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 220م بريم لوكيشن في ذا كريست بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بسعر لقطة فى موقع مميز واقساط حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٥٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بفيو خيالي علي واجهتين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو لاندسكيب فيلا ٤١٦م للبيع في بالم هيلز قطامية

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون تشطيبات فندقيه اسانسير

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا بحري مستقلة للبيع في سعاده عقد قديم

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم مميـز !! بفـيو Trible بحري + قسط 15 سنـة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – موقع مميز – كمبوند المقصد

    Property Network logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع فى ميفيدا

    Ninety Two logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيبات خاصه فاخره و فيو مميز اقل من سعر سوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٦٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في رينا | تشطيب كامل مع تكييفات

    Country For Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا في أفضل موقع بأفضل اطلاله في سعاده

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر جاهزة للاستلام وللسكن فى لافيستا سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر ومش موجود في الماركت فلة لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع