بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 33

4,419 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك شقتك متشطبة اقساط تصل الي 10سنوات .

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند تلال إيست–القاهرة الجديدة

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 4 غرف بأقل مقدم بالقسيط دابل فيو

    Impact Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تسليم فوري فـ العاصمة الادارية

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة Al Patio Prime بجوار مدينتى

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٢٦١٬٦٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي | نموذج F3 ميدل

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بتصميم داخلي مميز مفروشه بالكامل

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة استلام فوري -لوكيشن وفيو مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك سنترال, بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بأقل سعر في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الرحاب 2 | نموذج V

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة متشطبة للبيع في في جي كي بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة بموقع مميز في جارنت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سوديك إيست مقدم 5% تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٣٥٬٣٦٠ جنيه

    للبيع في مشروع البروج فيلا مستقل للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا D3مستقلة اول سكن تسهيلات

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SV فيلا 4 غرف نوم 3/4 تشطيب في فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمقدم 25,000,00 جارنيت سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١١٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف بحديقه كبيره في لافيستا بمقدم 5٪

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٦٧٬٧٥٧ جنيه

    فيلا سيجنتشر بحري مطلة على أكبر لاندسكيب أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف في لافسيتا تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7+

    ٤١١ متر مربع

    ١١٩٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مشتطب استلام فوري بأقل سعر لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع