بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 31

4,419 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كمبوند ميفيدا باقل سعر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع تاون هاوس 4غرف بأقل سعر في ليان !

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع المستقبل سيتي مقدم ٤٥٠ الف تقسيط ٩ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن | فيلا مستقلة | تشطيب كامل بالمطبخ

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل سعر ريسيل استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز بمقدم واقساط -دبل فيو

    IRTKAZ logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لتمليك في الرحاب – فيلا نموذج V

    Dream Homes Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر بموقع مميز - يشمل النادي

    Empire real estate and investment logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة ريسيل

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بإطلاله مميزه و بقسط يصل 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري 385م امام مدينتي بمقدم 15%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم بإطلالة مميزة عرض محدود مع خصم خاص

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين مودرن للبيع كااش بمدينتي نموزج i

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الشروق قريب من العاصمه الاداريه

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في احدث مشروع Mountain View باستلام 30-1-2029

    The Icon Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 472م بالوكيشن مميز للبيع

    ERE logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا تشطيب كامل مع حمام سباحة في بالم هيلز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 356م تشطيب كامل بموقع مميز في ميفيدا

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٥٤٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز استلام فوري بقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع Cfc لفترة محدودة جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في بالم هيلز التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي أكتوبر بسعر لقطة

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام 6 شهور ريسيل بالسعر القديم

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق -بحديقة كبيرة احسن فيو موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع