بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في پريڤادو

232 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 4نوم فيو وايد جاردن خالصه استلام فوري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فندقية للبيع – وايدجاردن فيو مدينتيVG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٨ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوادرو فيلا VG5مدينتي تصميم فندقي وموقع مميز للبيع

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر للبيع في مدينتي نموذج B

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه فى مدينتى الفور سيزون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا 4 غرف نوم رئيسية نموذج B 615م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج G باجمل فيو على وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا A3 للبيع في مدينتي فيلات الفورسيزون سعر ممتاز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتيVG2 نصف تشطيب فيو وايدجاردن 460م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع فى مدينتى - استلام فورى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مستقلهD ناصيه للبيع بال VG2 مدينتي 730م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F استاند الون في Vg2

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٧١١ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VG2 مدينتي بحمام سباحة خاص وتشطيب فندقي فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله باقل سعر بالسوق واستلام فوري فيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٨٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا نموذج X بحمام سباحة كاش وايد جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فيو الجولف نموذج V كاش مساحة 279م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع عالبحيرات مباشرة420م مستقلة سوبر لوكس E

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع تشطيب فاخر ( G ) في مدينتي – VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١١٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع باقل اوفر | بالتقسيط على 11سنه

    متصدر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج( F ) للبيع في مدينتي. VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa “corner” f3 four Seasons Private Residences

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله نموذج B3 للبيع في مدينتي مساحه كبيره

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١١٩٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموذج X بالقرب من بوابة 1

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٨١١ جنيه/متر مربع