بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الاول

120 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في سوان ليك قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Signature villa - بحـــري - موقع مميز لاند سكيب

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لاند سكيب - في قلب الكمبوند مجمع S

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اوبن فيو - تسهيلات في الدفع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للمعاينه - بوقع مميز جدا - ومساحة كبيرة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • ستيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ستيت

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 11.5 مليون! فيو لاند سكيب وبحيرات بموقع خيال

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كريك تاون (Creek Town) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا في كريك تاون التجمع و قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قل من سعر الشركه امتلك فيلا للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في التجمع جاهزه للاستلام بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5غرف للبيع ف استيت امام الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬١٥٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 250م كورنر فيو خيالي علي lagoon - استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر مميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٣٥٬٩٥٤ جنيه

    فيلا توين ريسيل استلام سنه بالقاهره الجديده علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٤٠٢٬٤٥٧ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة-موقع مميز بأقساط استلام3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بSTEI8Tموقع مميز بأقساط - استلام 3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودةاقل سعر فيلا استاند الون في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون موقع مميز بأفضل سعر بالسوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 450 متر بموقع مميز للبيع في مكسيم

    Akar Town Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬١٧٥٬٣٢٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيت اقل سعر بأقساط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ٧٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٣٧٤٬٤٣٨ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالسعر القديم للبيع جاهز للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٠٣٥٬٩٥٤ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن،في مشروع ستيت اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٣٨٠٬٢٦٦ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في ستيت، القاهرة الجديدة.

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa vip fully finished easy payment-best standal

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع