عقارات 4 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 12

385 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - استلام فوري - بحري - كورنر - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك إيست موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك إيست موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة اقل من سعر الشركة ف سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيب فندقي فاخر امام مدينتي بخصم 64 %

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلاV3 كورنر ريسيل 4غرف في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز يطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك استلام فوري اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين استلام فوري-سوديك مقدم 1,9مليون علي8سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٥٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone ريسيل داخلكمبوند سوديك إيست لقطه

    Held Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ب private pool ف طلاله بخصم 65%

    Closer logo image

4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين ريسيل 286 متر في كمبوند سوديك ايست

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري تقسيط 10 سنين من سوديك ايست

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٢٠٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في تلالا هليوبليس مدينة مصر تقسيط علي 15 سنة

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في تلالا بخصم كبير للكاش / قسط 15 سنة

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيو على اللاندسكيب توين هاوس للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيو على اللاندسكيب موقع مميز توين هاوس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم 0% وقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فى كمبوند سوديك ايست

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سوديك ايست متشطبة بتقسيط على 10 سنوات

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V3 ريسيل تكملة اقساط في سوديك ايست موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين ريسيل 286 متر في كمبوند سوديك ايست

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز بجاردن جاهزة للاستلام 5%مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لـ فيلا استلام فوري في سوديك إيست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…