عقارات 4 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 14

385 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بتشطيب فندقي ب 3 وجهات بخصم 64 %

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامتشطبه اقساط على15سنه بأقل قسط شهري "طلاله"

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بجاردن للبيع علي 15سنة تقسيط

    Closer logo image

4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست فيلاQV ريسيل استلام فوري في موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت فيلا 237م موقع مميز تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاv3 ريسيل في سوديك ايست 237م اميز موقع اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة ( تشطيب كامل) قسط علي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا فيSODIC ريسيل مفروشة فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١٩٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV متشطبة بالكامل على اوسع فيو لاندسكيب ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة بخصم 64%في هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    A fully finished 220 m villa with a direct view

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلاXV ريسيل تكملة اقساط في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل متشطبة سوديك ايست موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV 340م ريسيل بحري على فيو فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاMV ريسيل فوري بحري فيو لاندسكيب مفتوح اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل فوري موقع مميز اقل سعر سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧١٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل باقل سعر متشطبة استلام فوري سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب للبيع بسعر مميز فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة مSODIC East فيلا متشطبة عالمفتاح بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع من سوديك التجمع بتقسيط 10 سنوات

    Property Hills Star logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه الترا لوكس للبيع بكمبوند سوديك ايست

    Ring Road Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز افضل فيلا في سوديك ايست ريسيل 237م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا في سوديك ايست ريسيل موقع مميز فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…