عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 20

547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه في مدينتي نموذج ٧٠٠ بمساحه مهوله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C فاخرة للبيع بتشطيب خاص وحمام سباحة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقتك اكبر مساححه 337م بـ مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B11 دور خامس 200م فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مدينتي

    Utopia logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٩٬١٤٢٬٧٥٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع مقدم واقساط نموذجc3اقل من سعراشركه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى 4 غرف ع اكبر وايد جاردن تجاارى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر ، موقع مميز على الجولف، سعر منافس

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا D3 للبيع – استلام فوري | فيلات الفورسيزون مدي

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع – المنطقة الخامسة | تصميم مودرن

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٠٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – نموذج G | مرتفعات الجولف

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على جهتين من سنترل بارك

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع مدينتى تشطيبات فاخره اول سكن قسط جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه حقيقيه للبيع شقه 337م بمدينتي ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B1 | مساحة كبيرة وفيو جاردن

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلامستقله d3ارض484م فيو وابد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلا c3 ارض 465م بفيلات الفورسيزون

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد فيلا E3 دي فرصة نادرة تتكرر قليل جدًا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح B10 اقل مقدم

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 250م فيووايدجاردنB1بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع مدينتى4غرف جاهزه للسكن ع افضل فيو جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لامتلاك شقه 200م بأقل اجمالي مدينتي B14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا 400م E بدون تشطيب وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وفرتلك فيلا i كلاسيك بمدينتي تشطيب سوبر لوكس

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع مدينتى فيو جولف بحيرات جاهزه بسعر تجارى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع