عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 12

547 عقارات أخرى
  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بجوار مدينتي –أرض 3700م –فرش كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع مدينتى 5 غرف خالصه تجارى منفصله

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه سكنيه واستثماريه للبيع مدينتى فيلا جاهزه سكن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٨٩٣٬٣٥٠ جنيه

    فيلا نموذج c3 للبيع في مدينتي بالتقسيط وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخره ناصيه للبيع بمدينتي Lمودرن 556م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو الجولف فيلا لقطه 875م بال vG1 مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــع بمدينتى فيلا نموذج X تشطيبات فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع D3 باجمالي قديم و اوفر مميز باطلاله مفتوحه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلا K ارض 1050م فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـلا مميزة للبيــع بمدينتي بجوار الساوث بــــارك

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٥٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي بسعر لـقطة بجانب الساوث بـــارك

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الوحيدة فيو البحيرات فى مدينتى معروضة بيع

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي بمساحة ارض ضخمة و علي فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى فيلا للبيع مستقله u مبانى 440م فيو الجولف

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ١٣٦٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 265م دور متكرر فيو وايد جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 261م دور متكرر على وايد جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 250م دور ثاني فيوجاردن تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر صف ثاني من الجولف في مدينتي 4 غرف+نانى

    Do estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس VG1 مفروشه سعر لقطه في ارقي مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كورنر علي اطلاله مفتوحه وارض ضخمه.

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي – نموذج B | فرصة مميزة

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةللبيع في مدينتي فرصة استثنائية

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بحمام سباحه و حديقه خاصه في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 4 غرف نوم فى البى 10 مقدم واقساط استلام

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج B فيو وايد جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع