عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

7,916 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام السنة في هايد بارك فيو VIP تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٢٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في زد ايست متشطبة تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٤٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بموقع مميز في هايد بارك التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه في ميفيدا بحري وفيولاند سكيب

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بتشطيب مميز في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • جروفا ايست هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 176 متر بجاردن خاصة 70 متر لوكيشن مميز

    MD Signature logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في بالم هيلز pk2

    Fortune Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٩٬٩٨٥ جنيه

    بنتهاوس 286م +رووف 145م فيو مفتوح بحرى SKY CONDOS

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطبه للبيع في جراند ريزيدنس بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين مميز جدا فى سوان ليك ريذيدنس اقل سعر معروض .

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه كورنر متشطبه فيو حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة لقطة لقطة فيلات الياسمين 1 دور اول

    Next Level Properties logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى دور أول 4 غرف فيو جاردن وحمام سباحه

    متصدر

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٨١٬٢٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بافضل سعر في السوق فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش بالتكيفات بحديقة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر مميزه بحمام سباحة فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندلون بمقدم وتكملة أقساط بفيو مميز سعاده

    4C Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بمساحة حرة مميزة في البنفسج 1فيلات

    Chances Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف اكبر مساحة لوكيشن مميز ريسيل باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٩٤٬٩٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ليك فيو2 دايركت على حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية السكن في قلب الشويفات - أمام فندق Triumph

    The Homies logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم و اقساط علي 4 سنين فيلا مستقلة M - فرصة

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصة فيلا مستقلة بمساحة 620م للبيع باقل سعر

4

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…