عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 45

5,568 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٨١٬٢٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بافضل سعر في السوق فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم وأقساط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 188 متر بحديقة خاصة لوكيشن مميز جدا

    MD Signature logo image

4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري تاون هاوس يجمع بين الخصوصية والرفاهية 190متر

    MD Signature logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير فى سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز توين هاوس بمساحة 357 متر فيو لاند سكيب

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة كبيرة للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قطامية كريكس – روف بحمام سباحة

    The Broker EG logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص فى سيتى جيت قلب الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي 14سنة فيلا 4غرف+ناني متشطبة بالتكييفات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي في Citygate التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية، 3 غرف نوم + غرفة معيشة / 205 متر

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٢٢٤٬٧٨٤ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في ستون بارك بتصميم عملي

    KAMF logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في فيليت فيو على الكلوب هاوس

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك ريزيدنس في موقع مميز بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز، إطلالة خلابة مع حديقة مساحتها 135 متر

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز دوبلكس بحديقة متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةبمساحة 440 م في بالم هيلز التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز للغاية محاط بالبحيرات من جميع الاتجاهات

    Country For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع| توين هاوس في ليان ريزيدنس باقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 295م في باتيو أورو فيو مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع