عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

5,577 عقارات أخرى
  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلاروف 235متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في قلب التجمع بمقدم 5% استلام سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة (نموذج M) للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الباتيو اورو استلام فوري بأقل سعر

    متصدر

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند Les Rois – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل اجمالي سعر شقة 180م + جاردن 38م استلام فوري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع استلام فوري شقه بديستركت5 بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في فيفث سكوير – رووف واسع وتشطيب كامل

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مساحة كبيرة استلام فوري بالفرش

    Mr .Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اميز لوكيشن ماونتن فيو 1.1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلينا بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مستقلة بموقع مميز في بالم هيلز

    AK Circle logo image

4

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف سكاي لوفت استلام فوري بحري فيو مميز

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس لاند سكيب فيومع تقسيط علي 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز في سيتي جيت أوبال

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز تقسيط على ٨ سنوات القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون نصف تشطيب للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع باقل سعر في الماركت في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروشه للبيع في ليك فيو 280م

    Prime Company logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة