عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 18

5,584 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في التجمع الخامس

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصتك للسكن الراقي فى بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من لافيستا في التجمع بأقل سعر بجوار AUC

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر نص تشطيب في أكاسيا بحديقة واسعة

    Good Deals logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مرحلة إليكت – تاج ستي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند ماونتن فيو ف التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني علي احسن فيو مع 4 غرف ماستر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في سوان ليك

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى كمبوند ستون بارك -التجمع

    Chances Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بمقدم مغري

    Momentum logo image

4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا سكوير-ارخص شقة ارضي203م بجاردن 200م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليان صبور-توينهاوس350م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع بسعر لقطة فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب جاهز لاستلام في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيلات الجامعة الأمريكية 200متر

    The Map Investments logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مبني في نوبل ريزيدنس قسط حتى 2032

    The Map Investments logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بأقل سعر استلام فوري باقساط

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر شقه 4غرف باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه التكييفات بغرفه خادمه اقل سعر بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا علي لاند سكيب اقل سعر

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فى سيتي جيت مشطبة بالكامل ١٠ سنوات اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع