عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 13

5,577 عقارات أخرى
  • 25

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيهع في سيتي جيت - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 4 غرف في زيد ايست لوكيشن ممتاز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مساحة 200 متر مربع بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جارنيت فيلا 334 متر اقل مقدم على احسن فيو

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون 356م للبيع في ميفيدا | الترا مودرن

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا في موقع مميز في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي إلكت فيلا مستقلة بموقع استثنائي ب اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطب بموقع مميز فى ڤى ريزيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | ORIGAMI Gardens – تاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالعفش مع التكييفات و مساحه مسبح خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - جاكاراندا فيو بنتهاوس فريدة من نوعه

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بسوان ليك ريزيدنس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري 290 متر دوبلكس متشطب -فيليت سوديك جوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلاM- بحري بفيو مميز- تكملة اقساط-بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في القاهرة الجديدة

    Empire real estate and investment logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو مفتوح -سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بماونتن فيو 3 بجوار ماونتن فيو آي سيتى

    Smart Location Group logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 388 م-استلام فوري-موقع مميز-Swan Lake

    AK Circle logo image

4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بموقع مميز- Azzar 2

    AK Circle logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلاروف استلام فوري متشطبة ماونتن فيو هايدبارك

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع في إيستاون شقة كورنر بتراس كبير بحري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاندسكيب بالتقسيط للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٩٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تشطيب كامل مطبخ و التكييفات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان باقل سعر دوبلكس بحديقة اميز موقع ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع