عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 9

605 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع افضل فيو بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% استلم فوري شقة دوبلكس 275م لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3طوابق بتشطيب USL تقسيط 15سنة فيو Landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5 مليون كاش واستلم فوري فيلا VIP لافيستا 5

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بسعر ممتاز ڤيو لاند سكيب !!

    Makanak Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٣٧١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون 750م بحديقة خاصة للبيع

    Aqar Misr logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا للبيع في موقع مميز في الشروق

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في موقع مميز باقل سعر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطول فتره اقساط فيلا للبيع في الشروق استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط علي اطول مده

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في البروج – فرصة استثمار ذهبي

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك ف الباتيو كازا الشروق بفيو لاندسكيب

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق | ضاحية النخيل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام موقع مميز بمساحه ارض واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 4غرف متشطبه بالكامل بفيو علي حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس 290م متشطب بحديقة خاصة - الشروق

    Wdeals for real estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع باقل سعر في البروج

    متصدر

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بالاجهزة للبيع ف البروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو لقطة للبيع علي الفيو باقل سعر patio 5

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٩٬١٨٥ جنيه

    عاين عالطبيعه واستفد بخصم وقسط لوكيشن خطير بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع فى لافيستا باتيو برايم

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م استلام فورى فى كمبوند لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند الباتيو برايم لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…