عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق

547 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفنز – الشروق

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينز – تقسيم عملي

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٣٥٦٬٦٥٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بالكامل للبيع — استلام فوري

    Homevise Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزه فيلا للبيع في فيفينز الشروق بسعر لقطة

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٧٣٢٬٦٥٤ جنيه

    بخصم 25% عاين وتعاقد بـ10% فيو رائع بقلب الشروق

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٨٤٬٣٠٦ جنيه

    بمقدم صغير وفيو حلو اوى استلم 2027 بخصم كبير جدااا

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٧٠٬٢٥٥ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع وخصم 25%

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري بجاردن في المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميـزدوبلــكس علـوى 276م تسليـم فـورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر كاش بالكومباوند المميز الباتيو برايم

    Impact Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 18

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك توين هاوس داخل Vivens Compound

    Spade consultancy logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري بالكومباوند المميز باتيو برايم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 340م تشطيب ألترا بوحدات المطبخ البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أكبر مساحه أستلام فوري بكومباوند باتيو برايم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 دور للبيع ريسيل تشطيب فاخر - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح أستلام فوري بأقل مقدم في الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١١٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • معادى فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو

    3 - 4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا 4غرف للبيع ريسيل بأقساط 10س - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ايفى, مقدم 15%, الاستلام بعد 6 شهور

    Smart Move logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري فيو لاجون و لاند سكيب في الشروق

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري برايم لوكيشن في لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة