شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 91

2,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للاستلام) بالجراج للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٢٠م علي شارع النوادي مباشرة حي اللوتس

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة200م فيو مفتوح b12 راسلنا الان

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اكبر نموذج في المرحله 240 بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في النرجس عمارات شقة فاخرة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج 11 بالتجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح بحري صريح B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣٠٠م دور ارضى ادارى للييع كان شغال حضانة مدخل خاص

    الياسين العقارية logo image

    شارع ابراهيم سالم, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي الجديدة شارع 276

    Chances Real Estate logo image

    شارع 276, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر شقه في مدينتي موقع استراتيجي بفيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ في المربع الذهبي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي امين, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع برايم لوكيشن باقساط ع 12 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في شارع النزهة الرئيسي – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 300 متر اربع غرف شارع محمد يوسف موسى عما

    شارع محمد يوسف موسي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري برايم لوكيشن- ماونتن فيو هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(166م+جاردن267م)finishdامام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200 متر متفرع من عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أحلامك السوبر لوكس بالمعراج العلوي زهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف | 230م | موقع مميز في iCity

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيبات كاملة وإطلالة رائعة ٤ غرف نوم..

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة داخل كمبوند البروج

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع باللوتس الجنوبية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي في بالم سيتي المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع